niedziela, 15 września 2013

Coś szybkiego i słodkiego!

Hej!
Dziś napiszę Wam o kilku przepisach na coś na "zaspokojenie słodkościowego głodu".
Czyli "cóóóóóóś" z kategorii "muszę zjeść coś słodkiego natychmiast nie chce mi się ruszyć z domu..." ja tak mam często.
A więc mój pierwszy przepis ale musicie go dobrze wykonać
a więc

"Tubisiowy kreeem!"


Wyjdzie coś podobnego... chyba
Składniki:
- margaryna
-cukier
-kakao

Przygotowanie:
Bierzesz np. szklankę i łyżkę nabierasz margarynę wg. upodobań, aha nie wiem jaką margarynę . Ja biorę to co jest :D . To nabierasz ja zwykle biorę 2 duże kopiaste łyżki, następnie kakao na oko ok 3 łyżeczek? Tak żeby było tyle kakao na zabarwienie masy niee jeszcze nie mieszasz i dodajesz cukru ile kto lubi... Mieszasz potrzeba dużo cierpliwości musisz wszystkie drobinki wymieszać i...

jeśli kolor jest białawy, maślany= więcej kakao
za gorzkie= więcej cukru
za słodkie = więcej kakao

Być może lepsze jest to po wymieszaniu mikserem lub blenderem ale nie wiem. Przynajmniej miksowałam to jak robiłam z tego coś do ciasta ale tam było trochę więcej składników.
Czas przygotowania : do ok.7 minut
I jeszcze coś... UWAGA! Jeśli podczas mieszania widzisz,że robi się z tego wodniste coś z grudami to przestań mieszać taka masa nie jest zbyt dobra dla podniebienia i brzucha...

Smacznego!!!!


EDIT: to nie jest różowe jak to wyżej tylko czekoladowe!


Lenka


2 komentarze:

  1. Ooo :D Marchewki i woda z cytryną też są podobno dobre na zaspokojenie głodu :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) KAŻDY mnie motywuje i skaczę ze szczęścia gdy go widzę :) Możesz być pewna ,że przeczytam twój komentarz :) Wchodzę na wasze blogi proszę jednak o choćby króciutką opinię na temat notki :)
Pozdrawiam <3