niedziela, 1 września 2013

Goodbye holidays ;ccc/ Hello September!

Hej!
Każdy już o tym zapewne wie ,że dziś 1 września czyli aż trzy ważne wydarzenia w jedyneczce
Po pierwsze : koniec wakacji, po drugie początek września i trzecie chyba najważniejsze dla nas, Polaków rozpoczęcie II Wojny Światowej ale o tym później.
Przepraszam,że nie było postów ale nie miałam sposobności wejść ' na komputer' a telefonu tymczasowo jestem pozbawiona...  więc nawet nie miałam jak się z wami skontaktować!
Choć tęskniłam ;cccc
Jutro początek roku szkolnego, jak wasze samopoczucie???
Moje w miarę chciałam już nawet szkołę ( >.<!!!) ale jak się ma tą świadomość ,że to ostatni dzień a w przyszłym roku wakacje nie będą już takie sielankowe bo będzie mnie czekał bardzo ciężki wybór i wybory.... Ale jeszcze jest ostatni dzień więc się cieszmy!
Ja do szkoły rzeczy mam więc jest ok.
A więc:


HELLO SEPTEMBER!!!!!

Więc mniej więcej jutro idę na 8 do kościoła później do szkoły. Mówili ,że będzie deszcz i 16C więc ubieram to :
Sorry za niewyraźne zdjęcia ale robiłam je starym telefonem ze słabym aparatem i jeszcze beznadziejne światło... wiecie. 
Ubiorę jeszcze może cienki niebieski sweterek a jak będzie bardzo bardzo zimno to ubiorę cienki granatowy dwurzędowy płaszczyk z paskiem :] .
A co do koszuli to jest wygodna :) miałam zwykłą ale co tam podobno te kokardki są słodkie ;)

Chcieliście zdjęcia to macie a sorki ,że nie ma płaszczyka i sweterka ale nie zdążyłam zrobić zdjęć , zapomniałam .
Ok to ja wgl. nie wiem jak to będzie jutro ... na pewno jakoś ;c

A co do tej rocznicy 74 zdaje się chciałabym zaapelować : nie zapominajmy o tych co stracili za nas życie, za nas i naszą ojczyznę! 

To chyba tyle niestety z przyczyn niezależnych ode mnie nie wiem kiedy pojawi się następny post ;ccc

Pozdrawiam serdecznie 
Lenka 
PS: Koniecznie napiszcie jutro jak było, a i bym zapomniała jutro przed albo po uroczystościach zrobię (jak nie zapomnę ) zdjęcie jak wyglądałam :)1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz :) KAŻDY mnie motywuje i skaczę ze szczęścia gdy go widzę :) Możesz być pewna ,że przeczytam twój komentarz :) Wchodzę na wasze blogi proszę jednak o choćby króciutką opinię na temat notki :)
Pozdrawiam <3