środa, 10 lipca 2013

Oryginalny sposób zdobienia pomieszczeń!!!!

Hej!

Masz w pokoju remont? A może się przeprowadzasz i nie masz pomysłu na ozdobienie "surowego pokoju" czyli ścian i podłogi ;)
To mam dla Ciebie propozycję!

Wejdź na te strony:
http://www.designersi.pl/
http://www.przyklejka.com.pl/
http://www.naklejkomania.com/?gclid=CMK0mt6jorgCFY1Q3godOzMAEw
http://www.naklejkisalamandra.pl/
http://pixers.pl/naklejki?gclid=CJ7y4rCkorgCFYtY3godax0A-g

Czy po odklejeniu naklejki po dłuższym czasie zostaną ślady?
Wszystko zależy od jakości ściany, na którą naklejamy naklejkę - jeśli ściana jest solidna, nic nie będzie się działo po zdjęciu naklejki. Jeśli jednak kondycja ściany jest wątpliwa (np. schodzi lub pęka farba) - wtedy po odklejeniu gładź czy farba mogą ulec zniszczeniu. Jeśli chodzi o ślady, jakie pozostawia naklejka na powierzchni - to jak z obrazem, a mianowicie światło i kurz oddziałują na powierzchnię. Gdy po dłuższym czasie zdejmujemy ze ściany obraz lub plakat, na ścianie pozostaje ślad - tak też będzie z miejscem po naklejce. Musimy się z tym liczyć. Naklejki to najprostszy sposób na lifting wnętrza - aplikacja i demontaż są proste i nie powinny się wiązać z dodatkowymi utrudnieniami. Wszystko jednak zależy od kondycji powierzchni, na którą naklejamy .

Porada pochodzi z http://www.pytanieomieszkanie.pl/zapytaj_eksperta/p-r-m-a-2091-naklejki_scienne_-_czy_zostaja_po_nich_slady/sciany_i_kolory.htm

Tak naprawdę to oferta jest bardzo bardzo bogata.
Ja nie znam twojego gustu, twojego przypadku, i twojej potrzeby więc ograniczę się tylko do wstawienia przypadkowych zdjęć.
Warto zaznaczyć,że większość z tych firm ma w ofercie propozycję wykonania naklejki/obrazu/plakatu ze zdjęcia dostarczonego przez Ciebie, więc jeśli nic Cię nie zachwyci warto zainteresować się tą możliwością.

A teraz przypadkowe zdjęcia z zastosowaniem tego pomysłu :

Fototapeta - Seamless colourfull owl pattern for kids in vector

Fototapeta - valentins-hintergrund

Fototapeta - soft mosaic

Fototapeta - Romantic seamless pattern with cute couple of cats

drzewo wieszak 2
półka wieszak
kiss'
miasteczko 1
New York'
Paris'
paryż 2'


naklejka na ściany, ścienna, 189'
'naklejki ścienne, dekoracyjne, motyw Drzewo d24'
budka telefoniczna''
Adele

Amy Winehouse'
Audrey Hepburn 2''
Britney Spears''
Coco Chanel

Naklejki są naprawdę przeróżne a ceny są już nawet ok 3-5 zł (małe i zwykle dziecięce ;p ) Takie trochę poważniejsze od ok 29 zł... górnej granicy raczej nie ma ;)

Ale ja myślę,że warto!

Co o tym myślicie?
Lenka

1 komentarz:

  1. Świetny post, taki niespotykany :) Przepiękne tapety, najbardziej podoba mi się ta ostatnia mała z kotami. Jest cudowna!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) KAŻDY mnie motywuje i skaczę ze szczęścia gdy go widzę :) Możesz być pewna ,że przeczytam twój komentarz :) Wchodzę na wasze blogi proszę jednak o choćby króciutką opinię na temat notki :)
Pozdrawiam <3