wtorek, 25 czerwca 2013

Kiermasz + Buty różne i różniejsze!

Hej!
Niedawno wróciłam ze szkoły... nie,nie na szczęście nie było lekcji :D Poszłam na kiermasz, ogólnie udał się :) kupiłam wszystkie podręczniki oprócz j.Angielskiego , czyli dokupić mam jeszcze 7 ćwiczeń i 1 podręcznik ;p. Sprzedałam też kilka książek , książki które kupiłam nie są zniszczone większość wygląda prawie jak nowe więc się cieszę! Bo zwykle to ja takiego szczęścia nie mam ;c.

Dzisiaj chyba mam wenę więc pewnie pojawi się kilka notek. Co do lajwu to zgodziliście się na 29 . Więc live odbędzie się 29 czerwca tj. sobota . Tylko nie jestem jeszcze pewna co do godziny, ale chyba się dogadamy myślę,że koło 17-18 będzie okey? 

A teraz już przechodzimy do notki. Postanowiłam, że pogrupuję buty na lato i dodam 3 zdjęcia, śmieszne, cudne, i nieeeładne ;)

Japonki

Słyszałam wiele opinii : nie kupujcie japonek, one obcierają, zdzierają skórę, strasznie się wbijają, boli jak się nosi!. Tak właśnie niektórzy mówili, wolałam nie ryzykować. Lecz pewnego razu niemalże zmuszona byłam do ich zakupu :( Lecz ku mojemu zdziwieniu japonki wcale nie okazały się złe! Wręcz przeciwnie tak mi się spodobały ,że od jakiś 3 lat nie chcę słyszeć o klapkach, zawsze kupuję japonki ;) Czasami warto samemu się przekonać, a nie całkowicie opierać się na opinii innych osób.


haha :D


Szału nie ma ale ok


Według mnie są obrzydliwe ;o


Szpilki
oooochyba ;(

Baleriny
Okey! Wpadnę jeszcze później ;)
Papa :*
Lenka
PS: W różnych sprawach możecie do mnie pisać na e-mail : madzia347@gmail.com

1 komentarz:

  1. Najbardzziej urzekły mnie te balerinki z dziurami : )

    Ogólnie fajny post. Miałaś na niego pomysł.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz :) KAŻDY mnie motywuje i skaczę ze szczęścia gdy go widzę :) Możesz być pewna ,że przeczytam twój komentarz :) Wchodzę na wasze blogi proszę jednak o choćby króciutką opinię na temat notki :)
Pozdrawiam <3